Vážení kolegové a kolegyně,

Národní památkový ústav nabízí bývalým zaměstnancům věrnostní kartu Náš člověk. Tato karta Vám umožní vstup zdarma na vybrané prohlídkové okruhy na památkových objektech ve správě Národního památkového ústavu (dále jen „NPÚ“). Aktuální podmínky pro získání této karty jsou:

  • Kartu Náš člověk může na základě vlastní žádosti získat bývalý zaměstnanec NPÚ, se kterým má NPÚ vypořádány všechny vzájemné závazky a současně v NPÚ odpracoval nejméně 15 let v pracovním poměru, nebo zaměstnanec, který z NPÚ odchází do důchodu a odpracoval v NPÚ nejméně 5 let v pracovním poměru. Pracovní poměr žadatele u NPÚ musel skončit po 1. lednu 2003. Zaměstnanci, jejichž pracovní poměr skončil po 1. lednu 2017, mohou požádat nejpozději do 10 let ode dne skončení jejich pracovního poměru v NPÚ.
  • O kartu Náš člověk lze požádat pouze vyplněním žádosti zveřejněné na těchto stránkách.
  • Podmínkou pro vydání karty Náš člověk je souhlas žadatele s podmínkami nezbytnými pro vydání karty a její správu. Součástí podmínek je informace o zpracování osobních údajů držitele karty Náš člověk.

Karta Náš člověk nahradila dříve vydávané karty bývalého zaměstnance. O kartu Náš člověk můžete požádat vyplněním údajů v tomto formuláři.

O postupu vyřizování vaší žádosti budete informováni emailem. V případě dotazů se na nás můžete obrátit prostřednictvím emailu nasclovek@npu.cz.

S pozdravem

Národní památkový ústav

Údaje o žadateli o kartu "Náš člověk" určenou pro bývalé zaměstnance Národního památkového ústavu.

Korespondeční adresa pro zaslání kartyText to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA